JustinTrFan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JustinTrFan

Justin Timberlake TurkeyFan

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tokio Hotel Fan TR

4 posters
YazarMesaj
Leslie
yapımcı
yapımcı
Leslie

Tokio Hotel Fan TR Empty
MesajKonu: Tokio Hotel Fan TR   Tokio Hotel Fan TR Icon_minitimePaz Ekim 21, 2007 1:08 pm

Hemen anlatayım. Site benim değil yanlış anlamayın. Tokio Hotel severlerin hepsi bu sitede buluşuyor.

Tokio Hotel ahhkında ne var ne yok herşeyi öğrenebilirsiniz. Adminler olsun modlar olsun üyeler olsun birbirlerine kardeşçe bağlıdırlar. ve asla sitede olay falan yaşanmaz. Adminlerimiz sizlere olabildiğince olgun davranırlar. Hepsi güleryüzlüdür. ;Ayrıca Tokio Hotel hakkında birsürü bilgiyi bilinmeyenleri ve süper röportajları bulabilirsiniz.

Eee.. Bu kadar sözden sonra sitemize girmezseniz yazık olur jocolor Hepinizi bekleriz.

http://www.rbdfantr.forumd.biz
7uğ3e
yapımcı
yapımcı
7uğ3e

Tokio Hotel Fan TR Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hotel Fan TR   Tokio Hotel Fan TR Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 2:47 pm

ben üyeyim mesela nick?=TuĞçeEE
http://www.justinfantr.yetkin-forum.com
gulsah_bill
aday
aday
gulsah_bill

Tokio Hotel Fan TR Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hotel Fan TR   Tokio Hotel Fan TR Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 4:56 pm

bende üyeyim fırsat buldukça girmeye çalışıom:P burdada TH fanlarının olması çok gzl:D lol!
FaTmAgÜl
aday
aday
FaTmAgÜl

Tokio Hotel Fan TR Empty
MesajKonu: Geri: Tokio Hotel Fan TR   Tokio Hotel Fan TR Icon_minitimeSalı Kas. 13, 2007 12:58 pm

bende üyeyimm üye adım FaTmAgÜl (bi yerden tanıdık gelio ama)

Tokio Hotel Fan TR
1 sayfadaki 1 sayfası